İlaç

Acidpass Çiğneme Tableti 12 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları - H2 Reseptör Antagonistleri - Famotidin Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Acidpass Çiğneme Tableti 12 Tablet
Firma:İlko İlaç
Etkin Madde:Famotidin, Kalsiyum Karbonat ve Magnezyum Hidroksit
ATC Kodu:A02BA53
Kamu Kodu:
Barkod:8699680080109
Fiyatı:19.78 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Acidpass Çiğneme Tableti 12 Tablet Endikasyonları

Acidpass içerinde 10 mg Famotidin, 165 mg Magnezyum Hidroksit ve 800 mg Kalsiyum Karbonat bulunur.

Acidpass Çiğneme Tableti; mide ekşimesi, hazımsızlık ve aşırı asitten kaynaklanan şikâyetlere karşı hızlı ve uzun süreli (12 saate kadar) rahatlama sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Her bir çiğneme tableti, mide asidini nötralize eden ve antiasit olarak bilinen kalsiyum karbonat ve magnezyum hidroksit etkin maddeleriyle birlikte, üretilen asit miktarını dengelemeye yardımcı olan H2 reseptör blokörleri olarak bilinen ilaç grubuna ait olan famotidin içerir.

Bu ilaç, yetişkinlerin ve 16 yaş ve üstü çocukların kullanımı içindir.

Acidpass Çiğneme Tableti Fiyatı

Acidpass Çiğneme Tableti 12 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.78 TL dir. İlko İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699680080109 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Acidpass Çiğneme Tableti 12 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları - H2 Reseptör Antagonistleri - Famotidin Kombinasyonları

Acidpass Çiğneme Tableti 12 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Acidpass Çiğneme Tableti kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.