İlaç

Activelle 28 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Progestogen Estrogen Kombinasyonları - Progestojenler ve Östrojenler, Sıralı Hazırlıkları - Noretindron ve Östrojenİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Activelle 28 Tablet
Firma:Novo Nordisk İlaç
Etkin Madde:Estradiol Hemihidrat ve Noretindron
ATC Kodu:G03FB05
Kamu Kodu:A00341
Barkod:8699676090617
Fiyatı:23.75 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Activelle 28 Tablet Endikasyonları

Activelle; postmenopozal birinci yıldan sonra kadınlarda gelişen östrojen eksikliği semptomları ve osteoporozun önlenmesi için Hormon Replasman Tedavisi preparatıdır.

Activelle Fiyatı

Activelle 28 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.75 TL dir. Novo Nordisk İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699676090617 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Activelle 28 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Progestogen Estrogen Kombinasyonları - Progestojenler ve Östrojenler, Sıralı Hazırlıkları - Noretindron ve Östrojen

Activelle 28 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Activelle kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.