İlaç

Acular Göz Damlası %0.5

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar İlaçlar - Non steroid Antienflamatuarlar - Ketorolak - Oftalmikİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Acular Göz Damlası %0.5
Firma:Allergan İlaç
Etkin Madde:Ketorolak Trometamin
ATC Kodu:S01BC05
Kamu Kodu:A00353
Barkod:8699490561010
Fiyatı:9.97 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Acular Göz Damlası %0.5 Endikasyonları

Acular Göz Damlası; saman nezlesi olan hastalardaki allerjik konjunktivitin semptomatik tedavisinde ve göz ameliyatlarını takiben oluşan enflamasyon ve ilgili semptomların tedavisinde etkilidir. Ayrıca, katarakt ameliyatlarını takiben, kronik sistoid makular ödemli hastalardaki görüş yeteneğini arttırdığı da ortaya konmuştur.

Acular Göz Damlası Fiyatı

Acular Göz Damlası %0.5, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.97 TL dir. Allergan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699490561010 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Acular Göz Damlası %0.5 Etkin Maddesi

Ketorolak Trometamin


Acular Göz Damlası ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Acular Göz Damlası %0.5 ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar İlaçlar - Non steroid Antienflamatuarlar - Ketorolak - Oftalmik

Acular Göz Damlası %0.5 Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Acular Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.