İlaç

Acular LS Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar İlaçlar - Non steroid Antienflamatuarlar - Ketorolak - Oftalmikİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Acular LS Göz Damlası 5 ml
Firma:Allergan İlaç
Etkin Madde:Ketorolak Trometamin
ATC Kodu:S01BC05
Kamu Kodu:A11384
Barkod:8699490561027
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Acular LS Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Acular LS Göz Damlası 5 ml; saman nezlesi olan hastalardaki allerjik konjunktivitin semptomatik tedavisinde ve göz ameliyatlarını takiben oluşan enflamasyon ve ilgili semptomların tedavisinde etkilidir. Ayrıca, katarakt ameliyatlarını takiben, kronik sistoid makular ödemli hastalardaki görüş yeteneğini arttırdığı da ortaya konmuştur.

Acular LS Göz Damlası Fiyatı

Acular LS Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Allergan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699490561027 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Acular LS Göz Damlası 5 ml Etkin Maddesi

Ketorolak Trometamin


Acular LS Göz Damlası ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Acular LS Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar İlaçlar - Non steroid Antienflamatuarlar - Ketorolak - Oftalmik

Acular LS Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Acular LS Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.