İlaç

Aftojel 5 g Jel

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Ağız Sağlığı İlaçları - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) - Kortikosteroidler - Diklofenak ve Triamsinolonİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Aftojel 5 g Jel
Firma:Orva İlaç
Etkin Madde:DIKLOFENAK SODYUM + TRIAMSINOLON ASETONID
ATC Kodu:A01AC01
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699561340131
Fiyatı:14.34 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Aftojel 5 g Jel Endikasyonları

Aftojel; ülseratif stomatit (takma diş stomatiti dahil) ve aftöz, ağız mukozasına ait erosiv liken planus, protez vurması neticesi oluşan ağrılı lezyonlar gibi, ağız mukozasına ait akut veya kronik erozyonlarda ağrı giderici ve tedavi edici bir müstahzar olarak kullanılır.

Aftojel Fiyatı

Aftojel 5 g Jel, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 14.34 TL dir. Orva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699561340131 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Aftojel 5 g Jel Etkin Maddesi

DIKLOFENAK SODYUM + TRIAMSINOLON ASETONID


Aftojel ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Aftojel 5 g Jel ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Ağız Sağlığı İlaçları - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) - Kortikosteroidler - Diklofenak ve Triamsinolon

Aftojel 5 g Jel Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Aftojel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.