İlaç

Algesal Pomat 40 g

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleriİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Algesal Pomat 40 g
Firma:Recordati İlaç
Etkin Madde:Dietilamin Salisilat
ATC Kodu:M02ACx1
Kamu Kodu:A00541
Barkod:8699559380019
Fiyatı:9.59 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Algesal Pomat 40 g Endikasyonları

Algesal; boyun tutulması, kaburgalar arasındaki ağrılar, sporcularda aşırı efor ve yorgunluktan ileri gelen adale sertleşmeleri ve ağrıları, kısa süre içerisinde gelişen veya kronik haldeki eklem iltihapları, siyatik, bir sinirin duyusal donanımını sağladığı alanda ortaya çıkan ağrılı olgular, gut hastalığı, bel ağrısı, eklem ağrısı ve kas ağrılarının tedavisinde etkilidir.

Algesal Fiyatı

Algesal Pomat 40 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.59 TL dir. Recordati İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699559380019 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Algesal Pomat 40 g Etkin Maddesi

Dietilamin Salisilat


Algesal ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Algesal Pomat 40 g ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleri

Algesal Pomat 40 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Algesal kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.