İlaç

Algesal Suractive Pomad 40 g

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleriİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Algesal Suractive Pomad 40 g
Firma:Recordati İlaç
Etkin Madde:Dietilamin Salisilat ve Nopoksamin
ATC Kodu:M02ACx1
Kamu Kodu:A00542
Barkod:8699559380026
Fiyatı:15.99 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Algesal Suractive Pomad 40 g Endikasyonları

Algesal Suractive; boyun tutulması, kaburgalar arasındaki ağrılar, sporcularda aşırı efor ve yorgunluktan ileri gelen adale sertleşmeleri ve ağrıları, kısa süre içerisinde gelişen veya kronik haldeki eklem iltihapları, siyatik, bir sinirin duyusal donanımını sağladığı alanda ortaya çıkan ağrılı olgular, gut hastalığı, bel ağrısı, eklem ağrısı ve kas ağrılarının tedavisinde etkilidir.

Algesal Suractive Fiyatı

Algesal Suractive Pomad 40 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 15.99 TL dir. Recordati İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699559380026 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Algesal Suractive Pomad 40 g Etkin Maddesi

Dietilamin Salisilat ve Nopoksamin


Algesal Suractive ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Algesal Suractive Pomad 40 g ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleri

Algesal Suractive Pomad 40 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Algesal Suractive kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.