İlaç

Amsidine 75 mg 6 Ampül

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Diğer Antineoplastik (Kanser) İlaçlar - Amsakrinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Amsidine 75 mg 6 Ampül
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Amsakrin
ATC Kodu:L01XX01
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Amsidine 75 mg 6 Ampül Etkin Maddesi

Amsidine 75 mg 6 Ampül ilacının etkin maddesi olan Amsakrin, orjinal ismiyle Amsacrine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 51264-14-3 olup, molekül ağırlığı 393.45886 g/mol, formülü ise C21H19N3O3S dir. Amsakrin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar - yoluyla alınır.


Amsidine ilacının ana etkin maddesi Amsakrin için Kimyasal Yapı Resmi:

Amsidine 75 mg 6 Ampül ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Diğer Antineoplastik (Kanser) İlaçlar - Amsakrin

Amsidine 75 mg 6 Ampül Uyarılar

Amsidine yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Amsidine kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.