İlaç

Amytal Sodyum 500 mg 1 Flakon

Sinir Sistemi - Psikoleptikler (Psikolojik İlaçlar) - Hipnotik ve Sedatif İlaçlar - Barbitüratlar - Amobarbitalİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Amytal Sodyum 500 mg 1 Flakon
Firma:Lilly İlaç
Etkin Madde:Amobarbital Sodyum
ATC Kodu:N05CA02
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100777
Fiyatı:
Reçete Tipi:Yeşil Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Amytal Sodyum 500 mg 1 Flakon Etkin Maddesi

Amytal Sodyum 500 mg 1 Flakon ilacının etkin maddesi olan Amobarbital, orjinal ismiyle Amobarbital maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 57-43-2 olup, molekül ağırlığı 226.27222 g/mol, formülü ise C11H18N2O3 dir. Amobarbital maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız, kasa enjekte, damara enjekte ve rektal yollarından biriyle alınır.


Amytal ilacının ana etkin maddesi Amobarbital için Kimyasal Yapı Resmi:

Amytal Sodyum 500 mg 1 Flakon ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Psikoleptikler (Psikolojik İlaçlar) - Hipnotik ve Sedatif İlaçlar - Barbitüratlar - Amobarbital

Amytal Sodyum 500 mg 1 Flakon Uyarılar

Amytal yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Amytal kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.