İlaç

Anko-L 1 g 1 Flakon

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Antibakteriyeller - Glikopeptid Antibakteriyeller - Vankomisin HCL

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Anko-L 1 g 1 Flakon
Firma:Mustafa Nevzat İlaç
Etkin Madde:Vankomisin HCL
ATC Kodu:J01XA01
Kamu Kodu:A13070
Barkod:8699541794602
Fiyatı:27.93 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Anko-L 1 g 1 Flakon Endikasyonları

Anko-L içerdiği Vankomisin etken maddesi ile bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların tedavi edilmesi amacıyla kullanılan (antibiyotik) bir ilaçtır. Anko-L Staphylococcus Aureus gibi ağır enfeksiyonların tedavisinde kullanılmaktadır. Staphylococcus Aureus birçok anitibotik ilaca karşı dirençlidir.

Vankomisin etken maddeli Anko-L kalp zarı, akciğerler ve kan enfeksiyonlarında kullanılmaktadır. Anko-L ayrıca diş ve cerrahi müdahalelerde kalp zarının enfeksiyondan korunması amacıyla da kullanılır.

Anko-L 1 g 1 Flakon Fiyatı

Anko-L 1 g 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 27.93 TL dir. Mustafa Nevzat İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699541794602 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Anko-L 1 g 1 Flakon Etkin Maddesi

Vankomisin HCL


Anko-L 1 g 1 Flakon ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Anko-L 1 g 1 Flakon ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Antibakteriyeller - Glikopeptid Antibakteriyeller - Vankomisin HCL

Anko-L 1 g 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Anko-L 1 g 1 Flakon kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.