İlaç

Antioxidant Formula 45 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonu İlaçlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Antioxidant Formula 45 Tablet
Firma:Nutrifarma İlaç
Etkin Madde:Vitamin ve Mineral
ATC Kodu:A11AA01
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699728090039
Fiyatı:18.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Antioxidant Formula 45 Tablet Endikasyonları

Antioxidant Formula; vücut için gerekli günlük vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla beslenmeye destek olarak kullanılmaktadır.

Antioxidant Formula 45 Tablet Fiyatı

Antioxidant Formula 45 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 18.33 TL dir. Nutrifarma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699728090039 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Antioxidant Formula 45 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonu İlaçlar

Antioxidant Formula 45 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Antioxidant Formula 45 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.