İlaç

Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları



İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Asetilsalisilikasit + Psodoefedrin HCL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699546241231
Fiyatı:26.88 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe Endikasyonları

Aspirin Complex 500/30 mg; ates düşürücü (antipiretik), inflamasyon giderici (antiinflamatuvar) ağrı kesici (analjezik), ve burun akıntısı ve tıkanıklığını giderici (nazal dekonjestan) özelliklere sahiptir. Aspirin Complex, soğuk algınlığına bağlı hafif-orta siddetli ağrı, ates, burun akıntısı ve tıkanıklığının semptomatik tedavisinde kullanılır.

Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe Fiyatı

Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 26.88 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546241231 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.