İlaç

Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Salisilik Asit ve Türevleri - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları





İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Asetilsalisilik Asit ve C Vitamini
ATC Kodu:N02BA51
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699546020478
Fiyatı:32.48 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Aspirin Plus-C Fiyatı

Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 32.48 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546020478 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet Etkin Maddesi

Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet ilacının etkin maddesi olan Asetilsalisilik Asit, orjinal ismiyle Acetylsalicylic Acid maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 50-78-2 olup, molekül ağırlığı 180.15742 g/mol, formülü ise C9H8O4 dir. Asetilsalisilik Asit maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Aspirin Plus-C ilacının ana etkin maddesi Asetilsalisilik Asit için Kimyasal Yapı Resmi:

Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Salisilik Asit ve Türevleri - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları

Aspirin Plus-C 400 mg 10 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Aspirin Plus-C kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.