İlaç

Atriance 5 mg/ml 6 Ampül

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Antimetabolitler - Pürin Analogları - Nelarabin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Atriance 5 mg/ml 6 Ampül
Firma:Glaxo SmithKline İlaç
Etkin Madde:Nelarabin
ATC Kodu:L01BB07
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100725
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Atriance 5 mg/ml 6 Ampül Etkin Maddesi

Atriance 5 mg/ml 6 Ampül ilacının etkin maddesi olan Nelarabin, orjinal ismiyle Nelarabine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 121032-29-9 olup, molekül ağırlığı 297.2673 g/mol, formülü ise C11H15N5O5 dir. Nelarabin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar damara enjekte yoluyla alınır.


Atriance ilacının ana etkin maddesi Nelarabin için Kimyasal Yapı Resmi:

Atriance 5 mg/ml 6 Ampül ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Antimetabolitler - Pürin Analogları - Nelarabin

Atriance 5 mg/ml 6 Ampül Uyarılar

Atriance yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Atriance kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.