İlaç

Azarga Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Beta Blokerler - Timolol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Azarga Göz Damlası 5 ml
Firma:Alcon İlaç
Etkin Madde:Timolol Maleat ve Brinzolamid
ATC Kodu:S01ED51
Kamu Kodu:A12546
Barkod:8699760710070
Fiyatı:44.61 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Azarga Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Azarga Göz Damlası; hastalarda göz içi yüksek basıncı tedavi etmek için kullanılır. Bu basınç glokom adı verilen hastalığa neden olabilir. Glokom tedavisi için kullanılan kombine bir ilaçtır. İlacın içindeki etkin maddeler göz içi basıncını düşürürler.

Azarga Göz Damlası Fiyatı

Azarga Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 44.61 TL dir. Alcon İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699760710070 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Azarga Göz Damlası 5 ml Etkin Maddesi

Timolol Maleat ve Brinzolamid


Azarga Göz Damlası ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Azarga Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Beta Blokerler - Timolol Kombinasyonları

Azarga Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Azarga Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.