İlaç

Azopt Göz Damlası %1 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Karbonik Anhidraz İnhibitörleri - Brinzolamidİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Azopt Göz Damlası %1 5 ml
Firma:Alcon İlaç
Etkin Madde:Brinzolamid
ATC Kodu:S01EC04
Kamu Kodu:A01088
Barkod:8699760710056
Fiyatı:16.46 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Azopt Göz Damlası %1 5 ml Endikasyonları

Azopt Göz Damlası, oküler hipertansiyon (OHT) ve açık-açılı glokom hastalarında, yüksek intraoküler basıncın tedavisinde, beta-blokörlere ek tedavi olarak, beta-blokörlere cevap vermeyen hastalarda veya beta-blokörlerin kontrendike olduğu hastalarda monoterapi olarak etkilidir.

Azopt Göz Damlası Fiyatı

Azopt Göz Damlası %1 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 16.46 TL dir. Alcon İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699760710056 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Azopt Göz Damlası %1 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Karbonik Anhidraz İnhibitörleri - Brinzolamid

Azopt Göz Damlası %1 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Azopt Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.