İlaç

Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı)

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - İmmün Serum ve İmmünoglobülinler - İmmünoglobülinler - Spesifik İmmünoglobülinler - Tetanoz İmmunglobülin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı)
Firma:Biem İlaç
Etkin Madde:INSAN TETANOZ IMMUNGLOBULIN SOL.
ATC Kodu:J06BB02
Kamu Kodu:
Barkod:8699702986341
Fiyatı:84.59 TL
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı) Endikasyonları

Baytet; yaralanmayı takiben immünizasyonu (kişiye, bir hastalığa karşı bağışıklık kazandırmak) tamamlanmamış veya belirsiz olan hastalarda tetanoz profilaksisi için etkilidir. Ayrıca, etkinliği hakkında sınırlı verilere rağmen, aktif tetanoz'un tedavi kürlerinde de endikasyonu bildirilmiştir. Hastanın primer aşılanma dönemini tamamlayıp tamamlamadığını tayin etmek için çaba sarf edilmelidir. Geçmişte primer aşı bilgisi bulunmayan ya da belirsiz olan hastalar daha önceden tetanoz toksoid dozları almamış olarak kabul edilmelidirler.

Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı) Fiyatı

Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 84.59 TL dir.

Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı) ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - İmmün Serum ve İmmünoglobülinler - İmmünoglobülinler - Spesifik İmmünoglobülinler - Tetanoz İmmunglobülin

Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Baytet 1 ml 250 IU Solüsyon (Tetanoz Aşısı) kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.