İlaç

Bcnu Carmustine 100 mg 1 Ampül

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrozüreler - Karmustinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Bcnu Carmustine 100 mg 1 Ampül
Firma:
Etkin Madde:Karmustin
ATC Kodu:L01AD01
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100069
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Bcnu Carmustine 100 mg 1 Ampül Etkin Maddesi

Bcnu Carmustine 100 mg 1 Ampül ilacının etkin maddesi olan Karmustin, orjinal ismiyle Carmustine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 154-93-8 olup, molekül ağırlığı 214.04986 g/mol, formülü ise C5H9Cl2N3O2 dir. Karmustin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar yoluyla alınır.


Bcnu Carmustine ilacının ana etkin maddesi Karmustin için Kimyasal Yapı Resmi:

Bcnu Carmustine 100 mg 1 Ampül ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrozüreler - Karmustin

Bcnu Carmustine 100 mg 1 Ampül Uyarılar

Bcnu Carmustine yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Bcnu Carmustine kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.