İlaç

Beconyl Şurup 100 ml

Solunum Sistemi - Solunum Sisteminde Tıkanma - Astım İlaçları - Sistemik Adrenerjikler - Selektif Beta 2 Adrenoreseptör Agonistleri - Terbutalin Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Beconyl Şurup 100 ml
Firma:
Etkin Madde:Terbutalin Sülfat ve Guaifenesin
ATC Kodu:R03CC53
Kamu Kodu:
Barkod:8681725054701
Fiyatı:14.7 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Beconyl Şurup 100 ml Endikasyonları

Beconyl Şurup, solunum yolunu genişleterek nefes almayı kolaylaştırır. Astımlı hastalarda veya diğer benzer durumlarda nefes daralması gibi belirtileri rahatlatmak için kullanılır.

Beconyl Şurup ayrıca solunum yolundaki balgamı yumuşatarak öksürüğü rahatlatır. Öngörülen solunum sorunlarının idame tedavisinde kullanılır.

Beconyl, astım veya diğer solunum hastalıklarının idame tedavisinde tek başına kullanılmamalıdır.

Beconyl ilacını her gün kullanıyorsanız doktorunuz size aynı zamanda, akciğerlerinizdeki şişliğin ve inflamasyonun azaltılmasına yardımcı olan “inhale kortikosteroid” gibi başka bir ilaç tipi de reçete etmiş olmalıdır.
Beconyl, başlamış olan bir akut astım atağında rahatlama sağlamaz.

Beconyl Şurup Fiyatı

Beconyl Şurup 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 14.7 TL dir. firması tarafından satışa sunulan 8681725054701 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Beconyl Şurup 100 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Solunum Sisteminde Tıkanma - Astım İlaçları - Sistemik Adrenerjikler - Selektif Beta 2 Adrenoreseptör Agonistleri - Terbutalin Kombinasyonları

Beconyl Şurup 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Beconyl Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.