İlaç

Becozyme Şurup 100 ml

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin İlaçlar - Multivitaminler - Multivitaminİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Becozyme Şurup 100 ml
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Vitamin Kompleksi
ATC Kodu:A11BA01
Kamu Kodu:A01179
Barkod:8699546575077
Fiyatı:3.41 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Becozyme Şurup 100 ml Endikasyonları

Becozym; akut ya da ağır enfeksiyon hastalıkları, travmalar, ameliyattan önce ve sonra, uzun süren nekahatler (bir hastalık veya ameliyat geçiren şahsın, tamamen eski sağlığına kavuşabilmesi için geçen süre), yorgunluk halleri, zehirlenmeler, aşırı sıcak ve soğuklarda uzun süre kalan kimseler, aftlı ve ülserli stomatitler (özellikle antibiyotik tedavisine bağlı olanların korunma ve tedavisinde), glossit ve cheilitislerde, kolit, ülseratif kolit, kronik enterit, steatore spru, Plummer-Vinson sendromu (demir tedavisiyle birlikte), emilim bozuklukları, atonik kabızlık, diyare, karaciğeri koruma tedavisi, ikter, epidemik hepatit, karaciğerin yağlı dejenerezansı, eksüdatif diyatez, kronik ekzema, nörodermatit, şua dermatozları, toksik ve ilaçlara bağlı dermatoz ve ekzema, akne, lupus erythematosus, füronküloz, lichen verrucosus, prurituslar, tırnak ve saçların kolay kırılma hali, cildin kuruluğu, pellagra, vevrit ve nevraljiler, zona, siyatik, enfeksiyöz veya toksik sinir bozuklukları, Korsakoff hastalığı, konjunktivit, blefarokonjunktivit, karanlığa intibak bozuklukları, fotofobide kullanılır.

Becozyme Şurup 100 ml Fiyatı

Becozyme Şurup 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 3.41 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546575077 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Becozyme Şurup 100 ml ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin İlaçlar - Multivitaminler - Multivitamin

Becozyme Şurup 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Becozyme Şurup 100 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.