İlaç

Belogent Krem 15 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotikİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Belogent Krem 15 g
Firma:Farma-Tek İlaç
Etkin Madde:Betametazon Dipropiyonat ve Gentamisin Sülfat
ATC Kodu:D07CC01
Kamu Kodu:A11093
Barkod:8699738350567
Fiyatı:12.5 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Belogent Krem 15 g Endikasyonları

Belogent Krem 15 gram; sekonder (birincil) olarak enfekte olmuş kortikosteroidlerle (böbreküstü bezi korteksinin salgıladığı hormonların özelliklerini gösteren kimyasal bir mad­de) tedavinin uygun olduğu (atopik dermatit, kontakt dermatit, nümüler dermatit, x-Ray dermatiti, dishidrozis ve böcek ısırmalarına bağlı reaksiyonlar gibi) dermatozlarda etkilidir.

Belogent Krem Fiyatı

Belogent Krem 15 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 12.5 TL dir. Farma-Tek İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699738350567 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Belogent Krem 15 g Etkin Maddesi

Betametazon Dipropiyonat ve Gentamisin Sülfat


Belogent Krem ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Belogent Krem 15 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotik

Belogent Krem 15 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Belogent Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.