İlaç

Belogent Krem 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotikİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Belogent Krem 30 g
Firma:Farma-Tek İlaç
Etkin Madde:Betametazon Dipropiyonat ve Gentamisin Sülfat
ATC Kodu:D07CC01
Kamu Kodu:A11094
Barkod:8699738350581
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Belogent Krem 30 g Endikasyonları

Belogent Krem; sekonder (birincil) olarak enfekte olmuş kortikosteroidlerle (böbreküstü bezi korteksinin salgıladığı hormonların özelliklerini gösteren kimyasal bir mad­de) tedavinin uygun olduğu (atopik dermatit, kontakt dermatit, nümüler dermatit, x-Ray dermatiti, dishidrozis ve böcek ısırmalarına bağlı reaksiyonlar gibi) dermatozlarda etkilidir.

Belogent Krem 30 g Fiyatı

Belogent Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Farma-Tek İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699738350581 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Belogent Krem 30 g Etkin Maddesi

Betametazon Dipropiyonat ve Gentamisin Sülfat


Belogent Krem 30 g ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Belogent Krem 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotik

Belogent Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Belogent Krem 30 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.