İlaç

Belogent Merhem 15 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotik

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Belogent Merhem 15 g
Firma:Farma-Tek İlaç
Etkin Madde:Betametazon Dipropiyonat ve Gentamisin Sülfat
ATC Kodu:D07CC01
Kamu Kodu:A10798
Barkod:8699738380601
Fiyatı:12.5 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Belogent Merhem 15 g Endikasyonları

Belogent Merhem; sekonder (birincil) olarak enfekte olmuş kortikosteroidlerle (böbreküstü bezi korteksinin salgıladığı hormonların özelliklerini gösteren kimyasal bir mad­de) tedavinin uygun olduğu (atopik dermatit, kontakt dermatit, nümüler dermatit, x-Ray dermatiti, dishidrozis ve böcek ısırmalarına bağlı reaksiyonlar gibi) dermatozlarda etkilidir.

Belogent Merhem 15 g Fiyatı

Belogent Merhem 15 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 12.5 TL dir. Farma-Tek İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699738380601 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Belogent Merhem 15 g Etkin Maddesi

Betametazon Dipropiyonat ve Gentamisin Sülfat


Belogent Merhem 15 g ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Belogent Merhem 15 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotik

Belogent Merhem 15 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Belogent Merhem 15 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.