İlaç

Belviq 10 mg 60 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Obezite Tedavisi - Obezite İlaçları (Zayıflama İlaçları) - Merkezi Obezite İlaçları - Lorcaserin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Belviq 10 mg 60 Tablet
Firma:Eisai
Etkin Madde:Lorcaserin HCL
ATC Kodu:A08AA11
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Belviq 10 mg 60 Tablet Endikasyonları

Belviq, diyet ve egzersiz ile birlikte obezite tedavisinde, zayıflama ilacı olarak kullanılır. Belviq, beyinde oluşan açlık hissinin ortadan kaldırılmasını amaçlayarak beyni uyarır.

Belviq 10 mg 60 Tablet Etkin Maddesi

Belviq 10 mg 60 Tablet ilacının etkin maddesi olan Lorcaserin, orjinal ismiyle Lorcaserin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 616202-92-7 olup, molekül ağırlığı 195.68856 g/mol, formülü ise C11H14ClN dir. Lorcaserin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi X'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Belviq ilacının ana etkin maddesi Lorcaserin için Kimyasal Yapı Resmi:

Belviq 10 mg 60 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Obezite Tedavisi - Obezite İlaçları (Zayıflama İlaçları) - Merkezi Obezite İlaçları - Lorcaserin

Belviq 10 mg 60 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Belviq kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.