İlaç

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı)

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Sempatomimetikler - Ksilometazolin HCLİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı)
Firma:Berko İlaç
Etkin Madde:Ksilometazolin HCL
ATC Kodu:R01AA07
Kamu Kodu:A11896
Barkod:8699591540136
Fiyatı:12.03 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) Fiyatı

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 12.03 TL dir. Berko İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699591540136 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) Etkin Maddesi

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) ilacının etkin maddesi olan Ksilometazolin HCL, orjinal ismiyle Xylometazoline maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 526-36-3 olup, molekül ağırlığı 244.37516 g/mol, formülü ise C16H24N2 dir. Ksilometazolin HCL maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar burundan sprey ve damla yollarından biriyle alınır.


Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) ilacının ana etkin maddesi Ksilometazolin HCL için Kimyasal Yapı Resmi:

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Sempatomimetikler - Ksilometazolin HCL

Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Berkolin Burun Spreyi (Doz Ayarlı) kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.