İlaç

Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Antiasit - Gaz Giderici Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti
Firma:Yeni İlaç
Etkin Madde:ALUMINYUM HIDROKSIT + MAGNEZYUM + SIMETIKON
ATC Kodu:A02AF
Kamu Kodu:A01407
Barkod:8699530080020
Fiyatı:5.38 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti Endikasyonları

Bismomagnesie;
- Gastroözofajeal reflü (Mide içeriğinin yemek borusundan ağıza gelmesi)
- Bebeklerde ve çocuklarda görülen regurjitasyon (Bulantı ve zorlama olmadan mide ya da yemek borusundaki besinlerin ağız içine geri gelmesi) gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti Fiyatı

Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 5.38 TL dir. Yeni İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699530080020 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Antiasit - Gaz Giderici Kombinasyonları

Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Bismomagnesie 40 Çiğneme Tableti kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.