İlaç

Bismomagnesie 70 g Granül

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Magnezyum Aluminyum Kalsiyum Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Bismomagnesie 70 g Granül
Firma:Yeni İlaç
Etkin Madde:ALUMINYUM HIDROKSIT + MAGNEZYUM + SIMETIKON
ATC Kodu:A02AD
Kamu Kodu:A01408
Barkod:8699530280017
Fiyatı:6.59 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Bismomagnesie 70 g Granül Endikasyonları

Bismomagnesie 70 g;
- Gastroözofajeal reflü (Mide içeriğinin yemek borusundan ağıza gelmesi)
- Bebeklerde ve çocuklarda görülen regurjitasyon (Bulantı ve zorlama olmadan mide ya da yemek borusundaki besinlerin ağız içine geri gelmesi) gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Bismomagnesie 70 g Granül Fiyatı

Bismomagnesie 70 g Granül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 6.59 TL dir. Yeni İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699530280017 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Bismomagnesie 70 g Granül ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Magnezyum Aluminyum Kalsiyum Kombinasyonları

Bismomagnesie 70 g Granül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Bismomagnesie 70 g Granül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.