İlaç

Brevibloc 10 mg 1 Flakon

Kalp Damar Sistemi - Beta Bloke Edici Ajanlar - Beta Bloke Edici Ajanlar - Seçici Ajanlar - Esmolol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Brevibloc 10 mg 1 Flakon
Firma:Eczacıbaşı Baxter İlaç
Etkin Madde:Esmolol HCL
ATC Kodu:C07AB09
Kamu Kodu:A01443
Barkod:8699556770035
Fiyatı:18.87 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Brevibloc 10 mg 1 Flakon Endikasyonları

Brevibloc; kısa süre etkili bir preparat (eczanede doktorun isteğine göre hazırlanan ilaç) ile sol ventrikül hızının kısa süreli kontrolünün istendiği perioperatif (ameliyat öncesi, sırası ve sonrası dönemlerin hepsini kapsayan süreç), postoperatif (cerrahi sonrası) veya diğer acil durumlarda atriyal fibrilasyon ve atriyal 'flutter'lı hastalarda ventrikül atım hızının, süratle kontrol altına alınmasında kullanılır. Doktorun kararına göre kalp hızı yüksekliğinin spesifik müdahale gerektirdiği non-kompansatuvar sinüs taşikardisi için de endikedir. Başka bir preparata geçişin öngörüldüğü kronik durumlar için etkili değildir.
İntraoperatif ve Postoperatif Taşikardi ve/veya Hipertansiyon
Doktorun kararına göre spesifik müdahale gereken indüksiyon ve trakeal entübasyon sırasındaki, cerrahi girişim sırasındaki, anesteziden ayılma dönemindeki ve postoperatif dönemdeki taşikardi ve hipertansif durumlarda etkilidir.

Brevibloc Fiyatı

Brevibloc 10 mg 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 18.87 TL dir. Eczacıbaşı Baxter İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699556770035 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Brevibloc 10 mg 1 Flakon Etkin Maddesi

Esmolol HCL


Brevibloc ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Brevibloc 10 mg 1 Flakon ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Beta Bloke Edici Ajanlar - Beta Bloke Edici Ajanlar - Seçici Ajanlar - Esmolol

Brevibloc 10 mg 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Brevibloc kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.