İlaç

Brodil Şurup 150 ml

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Öksürük Önleyici Hariç Ekspektoranlar - Ekspektoranlar - Potasyum İyodür Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Brodil Şurup 150 ml
Firma:Sanovel İlaç
Etkin Madde:Efedrin HCL ve Guaifenesin
ATC Kodu:R05CA02
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699536570013
Fiyatı:5.91 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Brodil Şurup 150 ml Endikasyonları

Brodil Şurup;
- Sigara içenlerde görülen öksürük,
- Solunum yolu rahatsızlıkları ile birlikte görülen öksürük ve balgam sökme ihtiyacı (nefes darlığı, astım, kronik bronşit ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları gibi) gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Brodil Fiyatı

Brodil Şurup 150 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 5.91 TL dir. Sanovel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699536570013 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Brodil Şurup 150 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Öksürük Önleyici Hariç Ekspektoranlar - Ekspektoranlar - Potasyum İyodür Kombinasyonları

Brodil Şurup 150 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Brodil kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.