İlaç

Buscopan Plus 20 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar - Antispazmodik-Analjezik Kombinasyonları - Belladona-Analjezik Kombinasyonları - Hiyosin-N-Butilbromür ve Parasetamolİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Buscopan Plus 20 Tablet
Firma:Boehringer Ingelheim İlaç
Etkin Madde:Hiyosin N Butilbromür ve Parasetamol
ATC Kodu:A03DB04
Kamu Kodu:A01500
Barkod:8699693090010
Önceki: 8699502091320
Fiyatı:7.43 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Buscopan Plus 20 Tablet Endikasyonları

Buscopan Plus mide, barsaklar, idrar kesesi, idrar yolları ve safra kanallarında oluşan ani, şiddetli oluşan spazmların yani kasılmaların geçirilmesi ve hissedilen ağrının giderilmesi amacıyla kullanılır.

Buscopan Plus 20 Tablet Kullanımı

Hamilelikte Kullanımı: Buscopan Plus hamilelik döneminde kullanılmamalıdır. İlacı kullanmaya başladıktan sonra gebe kaldığınızı fark ederseniz hemen doktorunuz ya da eczacınıza başvurmalısınız.

Emzirme Döneminde Kullanımı: Laktasyon döneminde bulunan emziren anneler Buscopan Plus'ı kullanmamalıdır.

Çocuklarda ve Yaşlılarda Kullanımı: 10 yaşın altındaki çocuklar için Buscopan Plus kullanılması önerilmez. Yaşlıların Buscopan kullanmasında bir sakınca yoktur. Herhangi bir doz ayarlaması da gerekli değildir.

Buscopan Plus sadece ağız yolu ile alınır. İlacı çiğnemeden, bütün olarak su gibi bir miktar sıvı ile alınız.

Buscopan Plus Fiyatı

Buscopan Plus 20 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 7.43 TL dir. Boehringer Ingelheim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699693090010 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Buscopan Plus 20 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar - Antispazmodik-Analjezik Kombinasyonları - Belladona-Analjezik Kombinasyonları - Hiyosin-N-Butilbromür ve Parasetamol

Buscopan Plus 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Buscopan Plus kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.