İlaç

Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - A ve D Vitamini - D Vitamini Analogları - Kalsiyum Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Kalsiyum Karbonat ve D3 Vitamini
ATC Kodu:A11CCXX
Kamu Kodu:A01561
Barkod:8699504020205
Fiyatı:6.4 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet Endikasyonları

Calcium D; D3 vitamini ve Kalsiyum eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkan osteoporoz (kemik erimesi), osteomalazi (kemiklerin yumuşaması) ve fibröz osteodistrofi gibi hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde kullanılır.

Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet Fiyatı

Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 6.4 TL dir. Novartis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699504020205 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - A ve D Vitamini - D Vitamini Analogları - Kalsiyum Kombinasyonları

Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Calcium D Sandoz 20 Efervesan Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.