İlaç

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mineraller - Kalsiyum İçeren Mineraller - Kalsiyum - Kalsiyum (diğer kombinasyonlar)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet
Firma:Sandoz İlaç
Etkin Madde:Kalsiyum Karbonat ve Kalsiyum Laktat
ATC Kodu:A12AA20
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699516028565
Önceki: 8699504020106
Fiyatı:22.96 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet Endikasyonları

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet; değişik kaynaklı kemik erimelerinde yani osteoporozlarda (postmenopozal, yaşlılık, kortikosteroid kullanımına bağlı, gastrektomi veya hareketsizlik sonucu) sıklıkla tamamlayıcı tedaviyle kombine olarak, pre ve postmenopozal kemik demineralizasyonunun önlenmesi, raşitizm ve osteomalazi tedavisine ek olarak, gizli tetani (akut durumların tedavisi için düşük dozlar), kadınların gebelik ve emzirme dönemleriyle çocukların büyüme ve gelişme devrelerinde artan kalsiyum gereksiniminin karşılanmasında, alerjik durumlarda (destekleyici tedavi olarak) kullanılır.

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet Fiyatı

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 22.96 TL dir. Sandoz İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699516028565 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mineraller - Kalsiyum İçeren Mineraller - Kalsiyum - Kalsiyum (diğer kombinasyonlar)

Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Calcium Sandoz Forte 10 Efervesan Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.