İlaç

Carmubris 100 mg Flakon

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrozüreler - Karmustinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Carmubris 100 mg Flakon
Firma:
Etkin Madde:Karmustin
ATC Kodu:L01AD01
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100424
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Carmubris 100 mg Flakon Etkin Maddesi

Carmubris 100 mg Flakon ilacının etkin maddesi olan Karmustin, orjinal ismiyle Carmustine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 154-93-8 olup, molekül ağırlığı 214.04986 g/mol, formülü ise C5H9Cl2N3O2 dir. Karmustin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar yoluyla alınır.


Carmubris ilacının ana etkin maddesi Karmustin için Kimyasal Yapı Resmi:

Carmubris 100 mg Flakon ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrozüreler - Karmustin

Carmubris 100 mg Flakon Uyarılar

Carmubris yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Carmubris kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.