İlaç

Carustine 100 mg Vial

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrozüreler - Karmustin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Carustine 100 mg Vial
Firma:
Etkin Madde:Karmustin
ATC Kodu:L01AD01
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101007
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Carustine 100 mg Vial Etkin Maddesi

Carustine 100 mg Vial ilacının etkin maddesi olan Karmustin, orjinal ismiyle Carmustine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 154-93-8 olup, molekül ağırlığı 214.04986 g/mol, formülü ise C5H9Cl2N3O2 dir. Karmustin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar yoluyla alınır.


Carustine ilacının ana etkin maddesi Karmustin için Kimyasal Yapı Resmi:

Carustine 100 mg Vial ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrozüreler - Karmustin

Carustine 100 mg Vial Uyarılar

Carustine yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Carustine kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.