İlaç

Catapresan 75 mcg 100 Tablet

Kalp Damar Sistemi - Antihipertansif İlaçlar (Yüksek Tansiyon İlaçları) - Santral Etkili Antiadrenerjikler - İmidazolin Reseptör Agonistleri - Klonidin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Catapresan 75 mcg 100 Tablet
Firma:Henkel
Etkin Madde:Klonidin HCL
ATC Kodu:C02AC01
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100513
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Catapresan 75 mcg 100 Tablet Etkin Maddesi

Catapresan 75 mcg 100 Tablet ilacının etkin maddesi olan Klonidin, orjinal ismiyle Clonidine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 4205-90-7 olup, molekül ağırlığı 230.09386 g/mol, formülü ise C9H9Cl2N3 dir. Klonidin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.


Catapresan ilacının ana etkin maddesi Klonidin için Kimyasal Yapı Resmi:

Catapresan 75 mcg 100 Tablet ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Antihipertansif İlaçlar (Yüksek Tansiyon İlaçları) - Santral Etkili Antiadrenerjikler - İmidazolin Reseptör Agonistleri - Klonidin

Catapresan 75 mcg 100 Tablet Uyarılar

Catapresan yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Catapresan kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.