İlaç

Clodifen Jel %5 45 g

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Topikal Nonsteroid Antienflamatuar - Diklofenakİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Clodifen Jel %5 45 g
Firma:World Medicine
Etkin Madde:Diklofenak Sodyum
ATC Kodu:M02AA15
Kamu Kodu:
Barkod:8680199341447
Fiyatı:49.51 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Clodifen Jel %5 45 g Endikasyonları

Clodifen Jel aşağıda belirtilen hastalıklarda bölgesel tedavi olarak ağrı kesici ve iltihap önleyici olarak etki göstermektedir.
• Eklem kireçlenmesi ve eklem iltihaplanması gibi bölgesel romatizmal hastalıklar,
• Burkulma, ezilme, incinme gibi kazalar ya da spor yaralanmalarının neden olduğu ağrı iltihaplanma ve şişmeler,
• Ağrı, iltihaplanma ve kas gerginliği ile kendini gösteren kas iskelet sistemi hastalıkları

Clodifen Jel Fiyatı

Clodifen Jel %5 45 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 49.51 TL dir. World Medicine firması tarafından satışa sunulan 8680199341447 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Clodifen Jel %5 45 g Etkin Maddesi

Clodifen Jel %5 45 g ilacının etkin maddesi olan Diklofenak, orjinal ismiyle Diclofenac maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 15307-86-5 olup, molekül ağırlığı 296.14864 g/mol, formülü ise C14H11Cl2NO2 dir. Diklofenak maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız, kasa enjekte, damara enjekte ve vücut yüzeyine sürme yollarından biriyle alınır.


Clodifen Jel ilacının ana etkin maddesi Diklofenak için Kimyasal Yapı Resmi:

Clodifen Jel %5 45 g ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Topikal Nonsteroid Antienflamatuar - Diklofenak

Clodifen Jel %5 45 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Clodifen Jel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.