İlaç

Co-Hilos 28 Tablet

Kalp Damar Sistemi - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar - Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları - Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik - Losartan Potasyum ve Hidroklorotiyazidİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Co-Hilos 28 Tablet
Firma:Nobel İlaç
Etkin Madde:Losartan Potasyum ve Hidroklortiyazid
ATC Kodu:C09DA01
Kamu Kodu:A09798
Barkod:8699540093058
Fiyatı:18.52 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Co-Hilos 28 Tablet Endikasyonları

Co-Hilos; kombinasyon tedavisinin uygun olduğu hastalarda, yüksek kan basıncı (hipertansiyon) tedavisinde etkilidir. Sol ventrikül hipertrofisi olan hipertansif hastalarda, losartan ile hidroklorotiyazid birlikte uygulandığında, miyokard infarktüsü, inme ve kardiyovasküler ölümün birlikte görülme sıklığı riskinde yaptığı azalma ile ortaya koyulduğu gibi bu tip hastalarda kardiyovasküler hastalık ve ölüm riskini azaltmaktadır.

Co-Hilos Fiyatı

Co-Hilos 28 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 18.52 TL dir. Nobel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699540093058 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Co-Hilos 28 Tablet ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar - Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları - Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik - Losartan Potasyum ve Hidroklorotiyazid

Co-Hilos 28 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Co-Hilos kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.