İlaç

Danberil MR 240/4 mg 28 Kapsül

Kalp Damar Sistemi - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar - ACE İnhibitörleri Kombinasyonları - ACE İnhibitörleri ve Kalsiyum Kanal Blokerleri - Trandolapril ve Verapamilİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Danberil MR 240/4 mg 28 Kapsül
Firma:Mentis İlaç
Etkin Madde:Verapamil HCL ve Trandolapril
ATC Kodu:C09BB10
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Danberil MR 240/4 mg 28 Kapsül Endikasyonları

Danberil içerisinde Verapamil ve Trandolapril etkin maddeleri bulunur. Danberil yüksek tansiyonun tedavisi için kullanılmaktadır.

Yüksek tansiyon hastalığının tedavisinde doktorunuz tarafından reçetelendirilen ilaç veya ilaçların yanı sıra yemek, spor vb. yaşam alışkınlıklarınızı da doktorunuzun önerileri doğrultusunda düzenlemeniz hastalıkla mücadelenizde önemli rol oynayacaktır.

Danberil MR 240/4 mg 28 Kapsül ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar - ACE İnhibitörleri Kombinasyonları - ACE İnhibitörleri ve Kalsiyum Kanal Blokerleri - Trandolapril ve Verapamil

Danberil MR 240/4 mg 28 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Danberil kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.