İlaç

Decavit 30 Yumuşak Kapsül

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Decavit 30 Yumuşak Kapsül
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:Vitamin ve Mineral
ATC Kodu:A11AA03
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699579190117
Fiyatı:12.84 TL
Reçete Tipi:Reçetesiz
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Decavit 30 Yumuşak Kapsül Endikasyonları

Decavit; kadın ve erkeklerde değişik nedenli vitamin ve mineral eksikliklerinin giderilmesi için, kadınlarda gebeliğe hazırlık, gebelik ve emzirme dönemlerindeki vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.

Decavit 30 Yumuşak Kapsül Fiyatı

Decavit 30 Yumuşak Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 12.84 TL dir. Koçak Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699579190117 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Decavit 30 Yumuşak Kapsül ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları

Decavit 30 Yumuşak Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Decavit 30 Yumuşak Kapsül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.