İlaç

Dencol Jel Sprey

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Ağız Sağlığı İlaçları - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) - Diğer İlaçlar - Diğer Ağız Sağlığı İlaçlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Dencol Jel Sprey
Firma:Berko İlaç
Etkin Madde:Kolin Salisilat
ATC Kodu:A01AD11
Kamu Kodu:A12126
Barkod:8699591340019
Fiyatı:23.53 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Dencol Jel Sprey Endikasyonları

Dencol Jel; topikal analjezik etkili bir sprey jeldir. Dencol Jel ağızdaki iltihap ve yaralarda, diş protezleri ve çene ortopedik cihazlarından kaynaklanan baskı ve yara yerlerinde görülen ağrıların giderilmesinde, 6 aydan büyük çocuklarda diş çıkarma ağrılarında etkilidir.

Dencol Fiyatı

Dencol Jel Sprey, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.53 TL dir. Berko İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699591340019 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Dencol Jel Sprey ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Ağız Sağlığı İlaçları - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) - Diğer İlaçlar - Diğer Ağız Sağlığı İlaçları

Dencol Jel Sprey Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Dencol kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.