İlaç

Dermatop Merhem 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Güçlü Kortikosteroidler (Grup 3) - Prednikarbat

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Dermatop Merhem 30 g
Firma:Sanofi Aventis İlaç
Etkin Madde:Prednikarbat
ATC Kodu:D07AC18
Kamu Kodu:A02230
Barkod:8699809381612
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Dermatop Merhem 30 g Endikasyonları

Dermotop Merhem; Haricen kortikosteroid tedavisi gerektiren bütün deri hastalıklarında kullanılır. Bu tür deri hastalıklarında ermatop merhem duyarlı deri bölgelerine dahi sürülebilir.

Küçük çocukların deri hastalıklarında da kullanılabilir. Geniş alanlara uygulanabildiği gibi tekrarlayan uygulamalara da elverişlidir.

Dermatop Merhem Fiyatı

Dermatop Merhem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Sanofi Aventis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699809381612 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Dermatop Merhem 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Güçlü Kortikosteroidler (Grup 3) - Prednikarbat

Dermatop Merhem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Dermatop Merhem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.