İlaç

Dermatop Solüsyon

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Güçlü Kortikosteroidler (Grup 3) - Prednikarbatİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Dermatop Solüsyon
Firma:Sanofi Aventis İlaç
Etkin Madde:Prednikarbat
ATC Kodu:D07AC18
Kamu Kodu:A02228
Barkod:8699809651609
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Dermatop Solüsyon Endikasyonları

Dermatop Solüsyon; Haricen kortikosteroid tedavisi gerektiren baş, kıllı göğüs, sakallı bölgeler gibi kıllı derinin bütün enflamatuar deri hastalıkları; psöriazis, atopik ekzema hastalıklarında kullanılır. Bu tür deri hastalıklarında Dermatop solüsyon avuç içi, taban gibi bölgelere de sürülebilir.

Dermatop Solüsyon Fiyatı

Dermatop Solüsyon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Sanofi Aventis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699809651609 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Dermatop Solüsyon ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Güçlü Kortikosteroidler (Grup 3) - Prednikarbat

Dermatop Solüsyon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Dermatop Solüsyon kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.