İlaç

Desolett Doğum Kontrol Hapı 21 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Sistemik Hormonal Gebeliği Önleyici İlaçlar - Progestogenler ve Estrogenler, Sabit Kombinasyonlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Desolett Doğum Kontrol Hapı 21 Tablet
Firma:Schering Plough İlaç
Etkin Madde:Desogestrel ve Etinilestradiol
ATC Kodu:G03AA09
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699790010836
Önceki: 8699636018361
Fiyatı:17.44 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Desolett Doğum Kontrol Hapı 21 Tablet Endikasyonları

Desolett Doğum Kontrol Hapı; korunmasız cinsel ilşkiden sonra,sürdürülmesi kesinlikle istenmeyen gebelikler de döllenmiş yumurtanın rahimin yumuşak dokusuna gömülmesini önlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Desolett Doğum Kontrol Hapı Fiyatı

Desolett Doğum Kontrol Hapı 21 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 17.44 TL dir. Schering Plough İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699790010836 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Desolett Doğum Kontrol Hapı 21 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Sistemik Hormonal Gebeliği Önleyici İlaçlar - Progestogenler ve Estrogenler, Sabit Kombinasyonlar

Desolett Doğum Kontrol Hapı 21 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Desolett Doğum Kontrol Hapı kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.