İlaç

Doloproct 10 Supozituvar (fitil)

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Fluokortolon ve Lidokainİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Doloproct 10 Supozituvar (fitil)
Firma:İntendis İlaç
Etkin Madde:Fluokortolon Pivalat ve Lidokain Hidroklorür
ATC Kodu:C05AX04
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8697529890469
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Doloproct 10 Supozituvar (fitil) Endikasyonları

Doloproct; basur (hemoroid) ve rektum iltihabı (proktit) ile ilgili şişlik, kaşıntı, ağrı gibi sorunların giderilmesinde kullanılır.

Doloproct 10 Supozituvar (fitil) Fiyatı

Doloproct 10 Supozituvar (fitil), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. İntendis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8697529890469 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Doloproct 10 Supozituvar (fitil) Etkin Maddesi

Fluokortolon Pivalat ve Lidokain Hidroklorür


Doloproct 10 Supozituvar (fitil) ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Doloproct 10 Supozituvar (fitil) ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Fluokortolon ve Lidokain

Doloproct 10 Supozituvar (fitil) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Doloproct 10 Supozituvar (fitil) kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.