İlaç

Domivisc 12.8 mg 1 Şırınga

Kas İskelet Sistemi - Diğer Kas İskelet Sistemi İlaçları - Kas İskelet İlaçları - Diğer Kas İskelet Sistemi Hastalıkları İlaçları - Hyaluronat (Hiyalüronat)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Domivisc 12.8 mg 1 Şırınga
Firma:OPTIK MEDIKAL
Etkin Madde:Sodyum Hyaluronat
ATC Kodu:M09AX01
Kamu Kodu:
Barkod:8699813950026
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Domivisc 12.8 mg 1 Şırınga Endikasyonları

Domivisc;
- Glokom süzme cerrahisi,
- Retinaya ilişik cerrahi işlemler,
- Kataraktın çıkarılması,
- İntraoküler Lens implantasyonu,
- Korneal Transplantasyon cerrahisi,
- Lu brike edici ve viskoelastik özellikleri, saydamlık,korneal endotel hücreleri koruyabilme yeteneği nedeniyle, Domivisc, ön kamara derinliği ve görmenin sürdürülmesine, dokular arasındaki etkileşimi minimize edebilme, tampon olarak etki gösterme ve retinaya ilişik cerrahiler sırasında vitröz yer değiştirmeye yardımcı olur. Domivisc, açık göz işlemlerini takiben gözün anterior ve posterior segmentlerin doldurulması için kullanıldığında, doku bütünlüğü ve iyi görebilmeyi de korur.

Domivisc 12.8 mg 1 Şırınga ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Diğer Kas İskelet Sistemi İlaçları - Kas İskelet İlaçları - Diğer Kas İskelet Sistemi Hastalıkları İlaçları - Hyaluronat (Hiyalüronat)

Domivisc 12.8 mg 1 Şırınga Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Domivisc kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.