İlaç

Droser Burun Damlası 20 ml

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Diğer Nazal İlaçlar - Çeşitli Etkin Maddelerİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Droser Burun Damlası 20 ml
Firma:Drogsan İlaç
Etkin Madde:Sodyum Klorür
ATC Kodu:R01AX10
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699580600018
Fiyatı:10.78 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Droser Burun Damlası 20 ml Endikasyonları

Droser Burun Damlası, kurumuş ve kişiye rahatsızlık veren burun içi mukozasının nemlendirilmesinde kullanılır. Droser Burun Damlası ayrıca mukoza şişliğinin normale döndürülmesi ve solunumun daha rahat ve kolay yapılabilmesi için de kullanılır.

Droser Burun Damlası Fiyatı

Droser Burun Damlası 20 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.78 TL dir. Drogsan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699580600018 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Droser Burun Damlası 20 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Diğer Nazal İlaçlar - Çeşitli Etkin Maddeler

Droser Burun Damlası 20 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Droser Burun Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.