İlaç

Ebafit

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Diğer Sistemik Antihistaminikler - Ebastinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ebafit
Firma:Integri İlaç
Etkin Madde:Ebastin
ATC Kodu:R06AX22
Kamu Kodu:
Barkod:869793109....
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Ebafit Endikasyonları

Ebafit Ebastin etken maddesine sahip bir ilaçtır. Ebafit alerjik rinite bağlı hapşırık, saman nezlesi, burunda görülen akıntı veya kaşıntı, damakta ya da gözlerde kaşınma, kızarıklık veya yaşarma gibi hastalıkların tedavisinde kullanılabilir.

Ebafit 2 yaşından büyük hastalarda; gözlerde kaşıntı ve sulanma, saman nezlesi, tüm yıl süren alerjik nezle, nedeni bilinmeyen müzmin kurdeşen; kızarıklık, kaşıntı, deride şişme ve alerjik egzema gibi hastalıklarda kullanılabilir.

Ebafit Etkin Maddesi

Ebastin


Ebafit ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Ebafit ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Diğer Sistemik Antihistaminikler - Ebastin

Ebafit Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ebafit kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.