İlaç

Efemoline Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar İlaçlar - Kortikosteroid ve Midriyatik Kombinasyonları - Florometolon ve Midriyatiklerİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Efemoline Göz Damlası 5 ml
Firma:Thea Pharma İlaç
Etkin Madde:Florometolon ve Tetrizolin HCL
ATC Kodu:S01BB03
Kamu Kodu:A02621
Barkod:8680177220016
Önceki: 8699504610031
Fiyatı:16.46 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Efemoline Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Efemoline Göz Damlası; fluorometolon (kortikosteroid) ile vazokonstriktör (tetrahidrozolin) maddenin kombinasyonudur. Şiddetli şişme ve intravasküler enjeksiyonla seyreden akut ve kronik, allerjik, enfeksiyöz olmayan konjunktivit ve keratit; gözün ön segmentinin enfeksiyöz olmayan enflamasyonunda (anterior üveit, episklerit ve sklerit dahil) endikedir. Ayrıca strabotomi, katarakt ve glokom ameliyatlarından sonraki durumlarda ek antimikrobik tedavi amacıyla da kullanılır.

Efemoline Göz Damlası Fiyatı

Efemoline Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 16.46 TL dir. Thea Pharma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680177220016 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Efemoline Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar İlaçlar - Kortikosteroid ve Midriyatik Kombinasyonları - Florometolon ve Midriyatikler

Efemoline Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Efemoline Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.