İlaç

Elevit Pronatal 30 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları - Multivitamin ve Eser Elementİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Elevit Pronatal 30 Tablet
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Multivitamin ve Mineral
ATC Kodu:A11AA04
Kamu Kodu:A10922
Barkod:8699546091959
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Elevit Pronatal 30 Tablet Endikasyonları

Elevit Pronatal Gebelikve emzirme döneminde artan gereksinim ve yetersiz alım sonucunda ortaya çıkabilen genel vitamin ve mineral eksikliklerinin önlenmesi ve tedavisi, nöral tüp defektleri ve doğumsal anomalilerin profilaksisi, gebelik anemisine karşıartan demir ve folik asit ihtiyacını karşılama için kullanılır.

Elevit Pronatal Fiyatı

Elevit Pronatal 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546091959 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Elevit Pronatal 30 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları - Multivitamin ve Eser Element

Elevit Pronatal 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Elevit Pronatal kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.