İlaç

Ensure Plus Fiber Kakaolu 200 ml

Çeşitli İlaçlar - Genel Besin İlaçları - Diğer Besinler - Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ensure Plus Fiber Kakaolu 200 ml
Firma:Abbott İlaç
Etkin Madde:Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral
ATC Kodu:V06DB
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699548994524
Fiyatı:15.26 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Ensure Plus Fiber Kakaolu 200 ml Endikasyonları

Ensure Plus Fiber Kakaolu; vücudun gereksinim duyduğu besin miktarının yeteri kadar alınamaması durumunda yani malnütrisyon olan kişilerde ağız yoluyla veya tüple yapılan beslenme takviyesidir.

Ensure Plus Fiber Kakaolu Fiyatı

Ensure Plus Fiber Kakaolu 200 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 15.26 TL dir. Abbott İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699548994524 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Ensure Plus Fiber Kakaolu 200 ml ilacının Kategorisi

Çeşitli İlaçlar - Genel Besin İlaçları - Diğer Besinler - Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral Kombinasyonları

Ensure Plus Fiber Kakaolu 200 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ensure Plus Fiber Kakaolu kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.